SD Memory Cards

Jei fotoaparatui nepavyksta nuskaityti atminties kortelės, nesijaudinkite – esate ne vienas. Tai dažna problema, su kuria susiduria daugelis žmonių. Šiame tinklaraščio įraše pateiksime keletą trikčių šalinimo veiksmų, kurie gali padėti išspręsti šią problemą.

Pirmiausia patikrinkite pačią atminties kortelę. Įsitikinkite, kad ji tinkamai įdėta į fotoaparato lizdą ir kad visi kaiščiai yra teisingai išrikiuoti. Jei ant kortelės yra kokių nors šiukšlių ar kliūčių, pašalinkite jas minkšta šluoste. Taip pat patikrinkite, ar fotoaparatui pasirinkote tinkamo tipo atminties kortelę (SD, CF arba xD).

Jei kortelė įdėta tinkamai ir pasirinkote teisingą atminties kortelės tipą, pabandykite iš naujo suformatuoti kortelę fotoaparate. Taip bus ištrintas visas kortelės turinys, tačiau tai gali padėti atkurti visišką jos funkcionalumą, jei ji buvo sugadinta. Jei nežinote, kaip tai padaryti, žr. fotoaparato naudotojo vadovą.

Jei atminties kortelės performatavimas nepadeda, pabandykite fotoaparate naudoti kito prekės ženklo atminties kortelę. Skirtingų gamintojų kortelės gali būti geriau suderinamos su vienais fotoaparatais nei su kitais. Jei turite kelias skirtingų prekės ženklų atminties korteles, bandykite jas po vieną įdėti į fotoaparatą, kol rasite tinkamą.

Jei visa kita nepavyksta, gali būti, kad atėjo laikas fotoaparatą nunešti į taisyklą arba tiesiogiai kreiptis į gamintoją. Problema gali būti susijusi su pačiu atminties kortelės lizdu, o jai išspręsti reikia profesionalaus aptarnavimo.

Tikimės, kad šis tinklaraščio įrašas buvo naudingas ir dabar galėsite užtikrinti tinkamą atminties kortelės veikimą.